Rogaland fylkeskommune
Postadresse: P.b. 130, 4001 Stavanger
Besøksadresse: Arkitekt Eckhoffs gate 1, 4001 Stavanger
Epost: elin.hetland@rogfk.no, anne.kristin.hoiland@rogfk.no Telefon: 5151 6864, 5151 6879, 5151 6600 • kontakt: Elin Hetland
Anne Kristin Høiland
• Nettsted: http://rogaland.ksys.no
Kontaktperson:
 
Skudenes ungdomsskole
Postadresse: Postvegen 71, 4280 Skudeneshavn
Besøksadresse: , 4280
Telefon: 52811425
Kontaktperson:Marianne Iversen, 41290826, mh-ivers@online.no
Produksjonsliste
Program
Skudenes ungdomsskole
Viser 12 hendelser
Mandag 20. august. 2018
Film
Spillested: Karmøy kino
09:30 - 11:04
Skudenes ungdomsskole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:15
10. trinn77 deltakere
Stangeland ungdomsskole8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Vågen læringssenter10. trinn7 deltakere

2 bussar fra Skudenes ungdomsskole kl 08:30. Retur frå Karmøy kino kl 11:10.

Elever frå Skudenes u rad 1 - 3

Elever frå Stangeland rad 4 - 10

Vågen læringssenter 11 stk totalt, rad 11 og bakover

Torsdag 23. august. 2018
Film
Spillested: Karmøy kino
09:15 - 11:20
Skudenes ungdomsskole
Buss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
8. trinn, 9. trinn103 deltakere
Åkra ungdomsskole
Buss: Tur kl. 08:45, retur kl. 11:30
8. trinn, 9. trinn230 deltakere

103 elevar + max 8 lærarar fra Skudenes. 3 bussar.

230 elevar + max 10 lærarar fra Åkra u. 5/6 store bussar.

Skudenes fyller opp fra rad 1 til og med rad 4. Åkra u fra rad 5 og bakover.



Mandag 17. september. 2018
Annet
Spillested: Skudenes ungdomsskole
08:30 - 14:00
Skudenes ungdomsskole8. trinn21 deltakere
Tirsdag 18. september. 2018
Annet
Spillested: Skudenes ungdomsskole
08:30 - 14:00
Skudenes ungdomsskole8. trinn21 deltakere
Onsdag 19. september. 2018
Annet
Spillested: Skudenes ungdomsskole
08:30 - 14:00
Skudenes ungdomsskole8. trinn21 deltakere
Torsdag 1. november. 2018
Litteratur • Varighet:
Spillested: Skudenes ungdomsskole
kl ?
Skudenes ungdomsskole9. trinn40 deltakere
Fredag 9. november. 2018
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min.
Spillested: Skudenes ungdomsskole
10:30 - 11:10
Skudenes ungdomsskole8. trinn32 deltakere

Rom med blending/gymsal.


12:00 - 12:40
Skudenes ungdomsskole8. trinn32 deltakere
Mandag 3. desember. 2018
Kulturarv • Varighet: 2 timer
Spillested: Nordvegen Historiesenter
12:00
Skudenes ungdomsskole9a20 deltakere

Elevene hentes på Skudenes Ungdomsskole kl.11.30.

Retur fra Avaldsnes 14.05

Mandag 17. desember. 2018
Kulturarv • Varighet: 2 timer
Spillested: Nordvegen Historiesenter
12:00
Skudenes ungdomsskole9b20 deltakere

Elevene hentes på Skudenes Ungdomsskole kl.11.30

Retur fra Avaldsnes kl.14.05

Onsdag 13. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skudenes ungdomsskole
kl ?
Skudenes ungdomsskole9. trinn20 deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skudenes ungdomsskole
kl ?
Skudenes ungdomsskole9. trinn20 deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Annet • Varighet: 60
Spillested: Festiviteten - Haugesund konserthus
12:00 - 13:00
Skudenes ungdomsskole
Buss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:00
10. trinn78 deltakere
Stangeland ungdomsskole
Buss: Tur kl. 11:20, retur kl. 13:00
10. trinn125 deltakere
Vormedal ungdomsskole
Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:00
10. trinn104 deltakere
Vågen læringssenter10. trinn8 deltakere

Stangeland 3 bussar, 125 elevar og 6 voksne

Skudenes 2 bussar, 78 elevar 6 lærarar

Vormedal 3 bussar, 104 elevar og 6 voksne

Vågen egen transport