Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Rogaland

Rogaland fylkeskommune

Postadresse: P.b. 130, 4001 Stavanger

Besøksadresse: Arkitekt Eckhoffs gate 1, 4001 Stavanger

Telefon: 5151 6864, 5151 6879, 5151 6600

E-post:elin.hetland@rogfk.no, anne.kristin.hoiland@rogfk.no

Kontaktperson:Elin Hetland
Anne Kristin Høiland

Antall hendelser: 588

Velg dato / Periode
Desember
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
48
25
26
27
28
29
30
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
1
2
3
4
5
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ChromophiliaVisuell kunst
  • Varighet: 105
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Brakahaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Tau skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Tau skole24 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 2 timer

  • 11:00 - 13:00
    Tau skole26 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 2 timer

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Fogn Oppvekstsenter28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ombo Oppvekstsenter14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sjernarøy Oppvekstsenter29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kjør Rennfast og Finnfast til Judaberg. Ferje kl.07.20, med ankomst Helgøy, Sjernarøy 08.20. ​​​​​​​Følg hovedveien til Nesheim, skolen ligger på Aubø. Blir det tvil, ring 51712040. Konsertstart ca. 10.00. Retur med direkteferja fra Helgøy 11.45, ankomst Judaberg 12.10.

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Tau skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Tau skole28 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 2 timer

  • 11:00 - 13:00
    Tau skole24 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 2 timer

Produksjonsinformasjon
  • ChromophiliaVisuell kunst
  • Varighet: 105
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Brakahaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Finnøy sentralskule123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 4.3.20 til 11.12.19.
    ​​​​​​​Kjør Finnfast til Finnøy.

  • 12:00 - 12:45
    Finnøy sentralskule123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Tau skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Tau skole28 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 2 timer

  • 11:00 - 13:00
    Tau skole28 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 2 timer

Produksjonsinformasjon
  • ChromophiliaVisuell kunst
  • Varighet: 105
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Brakahaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Tau skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Tau skole28 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 2 timer

  • 11:00 - 13:00
    Tau skole26 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 2 timer

Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Mandag 16. desember. 2019
  • Kopervik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 17. desember. 2019
  • Skeisvang scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Tirsdag 17. desember. 2019
  • Kopervik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 18. desember. 2019
  • Skeisvang scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 18. desember. 2019
  • Vardafjell videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Torsdag 19. desember. 2019
  • Vardafjell videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Vikevåg skule128 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Mosterøy skole111 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Ålgård skole164 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Solås skole156 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Oltedal skole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Dirdal skole48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bærland skole126 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Tu skule 115 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Orstad skule88 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Orre skule61 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kleppe skule210 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Horpestad skule51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Engelsvoll skule96 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bore ungdomsskule77 deltakere: 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bore skule163 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Storevarden skole130 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sola skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Skadberg skole217 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sande skole144 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Røyneberg skole126 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Håland skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Haga skole147 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Grannes skole89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Dysjaland skule85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Harestad skole189 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Grødem skole153 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Goa skole90 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kvitsøy skole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nærare dato og informasjon kjem over sommaren.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Bø skule11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sokndal skole5 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Solås skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Austarheim skule1 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Mandag 6. januar. 2020
  • St. Svithun videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Bryne skule160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Bryne skule160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Bryne skule160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Fister skule68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 27.1 til 6.1.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Stangeland skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Stangeland skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:45 - 14:30
    Hjelmeland skule 109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 27.1 til 6.1.​​​​​​​
    Ferje Hjelmeland - Nesvik
    (mot Erfjord) hvert kvarter. Ca. 30 min å kjøre fra Nesvik - Erfjord.

Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Jåttå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Erfjord skule70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Jelsa oppvekstsenter13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 28.1 til 7.1.

    Jelsa skule til Erfjord. Faktura transportutgifter merkes med "Ressursnr.504470" og sendes til: regnskap@rogfk.no eller "Rogaland fylkeskommune, Postboks 299, 4002 Stavanger".
    Ca. 25 min å kjøre til ferjeleiet på Nesvik. Ferje Nesvik - Hjelmeland, 11 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sandeid skule11 deltakere: 1. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Sandeid skule80 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tres MusicosMusikk
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Stangeland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Stangeland skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Stangeland skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Lye skule132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Lye skule132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:35 - 14:20
    Marvik skule22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 28.1 til 7.1.

Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Sola videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sola videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3
  • kl ?
    Sola videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Ønsker utstilling noen dager i forveien. Formidling, ønsker veldig gjerne å ha en av formidlingene på en torsdag pga avdeling/flyfag som kun er på hovedskolen torsdager.

    Ikke fredager. Uker som ikke passer: 34,35,41,42

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Ganddal skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Risvoll skule94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 29.1 til 8.1.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Skjold skule27 deltakere: 1. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Skjold skule74 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Skjold skule74 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tres MusicosMusikk
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Kyrkjevollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Kyrkjevollen skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Kyrkjevollen skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Kyrkjevollen skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ogna skule90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Ogna skule90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Fløgstad skule142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vanvik skule9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 29.1 til 8.1.

    Vanvik skule til Fløgstad. Faktura transportutgifter merkes med "Ressursnr.504470" og sendes til:  regnskap@rogfk.no eller "Rogaland fylkeskommune, Postboks 299, 4002 Stavanger".

    Ca. 45 min å kjøre mellom Fløgstad og Marvik.

Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Sola videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Høyland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Høyland skule124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ca. 20-25 min mellom Høyland og Vigrestad.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Sørbø skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Sørbø skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:25
    Sørbø skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Maudland skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Maudland skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Nesflaten skule19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vinjar skule106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 30.1 til 9.1.

    Faktura merkes med "Ressursnr.504470" og sendes til:  regnskap@rogfk.no eller "Rogaland fylkeskommune, Postboks 299, 4002 Stavanger".

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Vats skule13 deltakere: 1. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Vats skule89 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Vigrestad storskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:40 - 14:25
    Sand skule124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 30.1 til 9.1.

Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vigrestad skule114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Vigrestad skule114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Smeaheia skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Smeaheia skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Maudland skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Maudland skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Austarheim skule93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 31.1 til 10.1.

  • 11:30 - 12:15
    Austarheim skule93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Utøverne ønsker å bytte dato fra 31.1 til 10.1.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bokn skule10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Bokn skule51 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Finnøy sentralskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Iglemyr skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Iglemyr skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Motland skule215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Matpause kl.10 - 11.30.

    Konsertsted: skolens aula.
    Ok for skolen med kun to konserter.

  • 13:00 - 13:40
    Motland skule215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Finnøy sentralskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Iglemyr skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Iglemyr skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Rosseland skule146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Rosseland skule146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Ganddal skole159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Ganddal skole159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:00
    Ganddal skole159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Rosseland skule146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Rosseland skule146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Giske ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Vigrestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Sandved skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Sandved skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Sandved skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Høyland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Frøyland skule133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Frøyland skule133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:15 - 13:55
    Frøyland skule133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Haraldsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Tryggheim Strand
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Tryggheim Strand10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 2 timer

  • 11:00 - 13:00
    Tryggheim Strand16 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 2 timer

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Sandved skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Sandnes friskole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sandved skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Høyland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hognestad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Hognestad skule94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ca. 10 min å kjøre mellom Hognestad og Undheim.

Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hauge skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Undheim skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Undheim skule114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Justert klokkeslett.

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Solvang skole26 deltakere: 5. trinn

    Nye datoer forslag: 20., 21. og 22. januar.

  • 10:30 - 11:15
    Solvang skole26 deltakere: 5. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:15
    Tu skule 155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Tu skule 10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bø skule159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Bø skule159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Bø skule159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Vardafjell videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lyden av MunchMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Varhaug skule168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsertene spilles i amfiet.

  • 10:00 - 10:40
    Varhaug skule168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsertene spilles i amfiet.

  • 11:30 - 12:10
    Varhaug skule168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsertene spilles i amfiet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:15
    Tu skule 10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • kl ?
    Tu skule 10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Sandnes friskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Fjelltun skole140 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsertene spilles i aulaen på Resahaugen skole. Elevene slutter kl.12.10 mandager.
    Retur Stavanger enten via Forsand eller ferje fra Tau - Fiskepiren. Stavanger.

  • 13:15 - 14:00
    Fjelltun skole140 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsertene spilles i aulaen på Resahaugen skole. Elevene slutter kl.12.10 mandager.
    Retur Stavanger enten via Forsand eller ferje fra Tau - Fiskepiren. Stavanger.

Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Nordre Strand skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Lurahammaren ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Tu skule
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Tu skule 10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Årdal skule66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Nesflaten skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Riska ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Tau skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ferje fra Fiskepiren, Stavanger - Tau. Kort dag mandager.

  • 12:30 - 13:15
    Tau skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ferje fra Fiskepiren, Stavanger - Tau. Kort dag mandager.

Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Sauda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Horpestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Steinerskolen i Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Bryne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Riska ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:50
    Resahaugen skole222 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ferje fra Fiskepiren, Stavanger - Tau. Alle ser godt i auditoriet. Mandag kort dag (8.15 - 12.10), torsdag delt dag (8.15 - 11.00 og 11.30 - 14.00).

  • 11:40 - 12:25
    Resahaugen skole222 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Høle barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Grannes skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Skeiene ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

  • 11:30
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Grannes skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Grannes skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Skeiene ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

  • 11:30
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Førland skule24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Førland skule56 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Sande skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Sande skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Tryggheim Forus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Vatneli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Vatneli skole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Austrheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

  • 11:30
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Førre skole26 deltakere: 1. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Førre skole115 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Sande skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 12:00
    Sande skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Austrheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Frøyland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stavanger katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hver norsklærer avtaler tidspkt ihht timeplan når denne er klar.
    ​​​​​​​Transport: Tide Buss AS.

Produksjonsinformasjon
  • ArrfjesLitteratur
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Førre skole26 deltakere: 1. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Førre skole115 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Røyneberg skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Røyneberg skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fisketur + GuggenFilm
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Grøne Bråden skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Austrheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Hognestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Bærland skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:20 - 12:20
    Bærland skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Røyneberg skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fisketur + GuggenFilm
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Grøne Bråden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Dalane videregående skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Tidspunkt må avklarast til hausten 2019 i høve til tildelt dato.
    Ikkje veke 46,50,51,1,7,15,16,18,21.

    Transport: Tide Buss AS.

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:30 - 12:30
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Håland skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 12:00
    Håland skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Saltveit skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fisketur + GuggenFilm
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Grøne Bråden skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Rossabø skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:30 - 12:30
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • Spør en forfatterLitteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Skåredalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Jåttå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:35
    Rossabø skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Rossabø skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Buggeland38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Dysjaland skule55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Dysjaland skule55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Haga skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 11:00
    Haga skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Figgjo skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Figgjo skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Solvang skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Solvang skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bærland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:30 - 12:30
    Bærland skole10 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Lye skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Godalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Figgjo skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Figgjo skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Solvang skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Solvang skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Haga skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Engelsvoll skule114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Engelsvoll skule11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Høyland skule
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Engelsvoll skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Engelsvoll skule11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Engelsvoll skule11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Ålgård skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Ålgård skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Ålgård skole13 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Ålgård skole13 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gand videregående skole15 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Innføringsklasser fremmedspråklige, ønsker 3 dager til 45 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lampen og speiletVisuell kunst
  • Varighet: 75 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Frakkagjerd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ålgård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Ålgård skole13 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Ålgård skole13 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gand videregående skole15 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Innføringsklasser fremmedspråklige, ønsker 3 dager til 45 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15

    VG2 elever fra elektro/automatasjon og Barne og ungdaomsarbeider. + 9 elever fra UP

    Gaugen-salen på skolen

Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Strand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kleppe skule142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Kleppe skule142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Godalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Bærland skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Motland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Undheim skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:35
    Bærland skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:15
    Bærland skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Gard skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Bryne videregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:40
    Vikedal skule17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:50 - 11:20
    Vikedal skule17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:30

    2019(41,46,50,51,52)  2020(1,7,9,15,16,18,21)

    Tysdag og onsdag

    TIP

    tirsdag 17/3-20 og onsdag 18/3-20

  • 12:00 - 14:30

    2019(41,46,50,51,52)  2020(1,7,9,15,16,18,21)

    Tysdag og onsdag

    TIP

    tirsdag 17/3-20 og onsdag 18/3-20

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Undheim skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Engelsvoll skule105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Engelsvoll skule105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Gard skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Gard skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Sandnes Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Kleppe skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Kleppe skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vågen skule27 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Husabø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Solås skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Solås skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Gard skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Ølen skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • DEN SORTE FLOKKENVisuell kunst
  • Varighet: 45 min eller 5 skuletimar
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Hetland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hetland videregående skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vi ønsker verksted en hel dag, og vi kunne også tenke oss å ha utstillingen hos oss i forkant.

    VG2 MK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Ølen skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 13:00
    Ølen skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Randaberg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:35
    Solås skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:15
    Solås skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hauge skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Hauge skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Røvær skole6 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Sand skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Sand skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SpillverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Ogna skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20 - 09:50
    Grinde skule17 deltakere: 1. trinn

    Elevene slutter 12.15 onsdager. 

  • 10:45 - 12:15
    Grinde skule17 deltakere: 1. trinn

    Elevene slutter 12.15 onsdager. 

Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Gand videregående skole45 deltakere: Innføringsklasser fremmedspråklige
    Jåttå videregående skole430 deltakere: Vg1 HO + Vg2 Samfunnsfag

    Datoen kan blir flytta til måndag 2. mars. DKS Rogaland organiserer og dekkar busstransport for Dalane vgs. Jåtta vgs kan ta toget til Sandnes sentrum eller få buss etter avtale med DKS Rogaland.

    ​​​​​​​

  • 13:00 - 13:55
    Dalane videregående skole30 deltakere: Klasse med faget sosiologi og sosialantropologi
    Hetland videregående skole200 deltakere: VG1 ST og MK
    Sandnes Videregående skole90 deltakere: VG1, VG2

    Datoen kan blir flytta til måndag 2. mars. Elevane frå Gand vgs og Sandnes vgs spaserer til Sandnes kulturhus. DKS Rogaland organiserer og dekkar busstransport for Hetland og St. Svithun vgs.

Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Varhaug skule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Vigrestad storskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:55

    ​​​​​​​Datoen kan blir flytta til tysdag 3. mars. DKS Rogaland organiserer og dekkar busstransport til Tysværtunet kulturhus.

Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Solås skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Solås skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Strand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Vigrestad storskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Randaberg kulturscene, Varen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: 35 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Trones skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kontaktperson: Gro Elin Berge.

    passer best mellom 9.15-10.30 og 11.30-13.30

Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole25 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole27 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

  • 12:00 - 14:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HvalagapetFilm
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Vigrestad storskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: 35 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Orstad skule17 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kontaktperson: Cato Wallin, 51 78 55 10/934 82 437

Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole25 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole27 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

  • 12:00 - 14:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Jørpeland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: 35 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MELTINGMusikk, Scenekunst
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Festiviteten - Haugesund konserthus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole25 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole27 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

  • 12:00 - 14:30

    en byggklasse, en elektroklasse, 3 innføringsklasser for fremmedspråklige, 9 elever fra up(utvidet praksis)

    9elever kan ikke torsdager, 15 kan ikke mandager og 30 kan ikke fredager. Kjenner ikke til timeplaner osv ennå. Onsdager etter 13:30 passer ikke.

    Tysdqag og onsdag

Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • KFskolen-Jørpeland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: 35 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Bø skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Bø skule11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kontaktperson: Ingunn Høiland , 415 32 637

    Ikke tirsdager eller onsdager etter kl.12.

Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:45
    Vik skule16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole25 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole27 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Solås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Solås skole11 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Under ein steinLitteratur, Visuell kunst
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Rosseland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Malmheim skule33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00
    Malmheim skule33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: 35 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 13:25
    Bjoa skule18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 2 timer (film 95 min)
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Lurahammaren ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole24 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole24 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BADBOY: STEROIDLitteratur
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 2 timer (film 95 min)
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Sandnes kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole24 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole24 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkLitteratur
  • Varighet: 60 min.
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Tau ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BADBOY: STEROIDLitteratur
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Øksnevad Vidaregåande Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 2 timer (film 95 min)
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Lundehaugen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole24 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole24 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • BADBOY: STEROIDLitteratur
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Kopervik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 2 timer (film 95 min)
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Riska ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole24 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole24 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • BADBOY: STEROIDLitteratur
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Resahaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Resahaugen skole24 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Resahaugen skole24 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 2 timer (film 95 min)
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Øygard ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BADBOY: STEROIDLitteratur
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Karmsund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Gand videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gand videregående skole15 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Innføringsklasser fremmedspråklige, ønsker 3 dager til 45 elever.

Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Edda kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Dalane videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Edda kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Røvær skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Røvær skole11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    https://www.kolumbus.no/globalassets/ruter/baatruter/rovar-2019-staende.pdf
    ​​​​​​​Kl.08:40 fra Haugesund, kl.14:05 fra Røvær

Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

  • kl ?

    Vg2 og vg3. Skolen bestemmer selv hvilke grupper som skal når.
    Skolen har tegnesal.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Sandeid skule16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 12:00
    Sandeid skule16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Haugaland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Utsira skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Utsira skole6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Utsira skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Utsira skole6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    http://rutebaatenutsira.no/ruteplan/
    ​​​​​​​Man/ons/fre retur kl.15:45 fra Utsira.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vik skule24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Dysjaland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Dysjaland skule171 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Danielsen Ungdomsskole Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Bjoa skule21 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HIPHOP! Dans og graffitiScenekunst, Visuell kunst
  • Varighet: ca. fire timer eller etter avtale
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Tananger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Tananger ungdomsskole87 deltakere: 8. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Steinerskolen i Haugesund
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Sola ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Sola ungdomsskole91 deltakere: 8. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

  • 11:30 - 13:50
    Sola ungdomsskole91 deltakere: 8. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Ålgård skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:55
    Ålgård skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Randaberg kulturscene, Varen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Goa skole28 deltakere: 8. trinn
    Harestad skole83 deltakere: 8. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

  • 11:30 - 13:50
    Grødem skole94 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
    Kvitsøy skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Ålgård skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Ålgård skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SameblodAnnet
  • Varighet: 140 min
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Rennesøy skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Rennesøy skule72 deltakere: 8. trinn

    Me tar eit visst atterhald når det gjeld lokale og dato. Det er ikkje alle desse som er heilt på plass ennå, men me satsar på at det lar seg gjennomføra slik det nå står.

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Håvåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Orstad skule102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Orstad skule102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Bore skule115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Bore ungdomsskule19 deltakere: 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Bore skule115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Bore ungdomsskule19 deltakere: 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Bore skule115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Bore ungdomsskule19 deltakere: 7. trinn
  • 10:50 - 11:45
    Bore skule115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Bore ungdomsskule19 deltakere: 7. trinn
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Kleppe skule122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Kleppe skule122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Kleppe skule122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 12:10
    Kleppe skule122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Iglemyr skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Iglemyr skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Erfjord skule33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Jelsa oppvekstsenter4 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Jelsa til Erfjord. Jelsa bestiller sjølv transport og sender faktura til DKS Rogaland

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Marvik skule10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brune (Teater Joker)Scenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Dirdal skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Forsand skule53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Oltedal skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport

  • 11:00 - 11:55
    Aspervika skole99 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Horpestad skule107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sviland skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lillesund skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Sand skule63 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Nesflaten skule15 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vinjar skule51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Nesflaten til Vinjar. Nesflaten bestiller sjølv transport og sender faktura til DKS Rogaland

Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Brune (Teater Joker)Scenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Vågen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Figgjo skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Orre skule158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport

  • 11:00 - 11:55
    Hommersåk skole72 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Høle barne- og ungdomsskole54 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Maudland skole100 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Imsland skule10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lillesund skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Lillesund skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Austarheim skule40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vanvik skule5 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Vanvik til Austarheim. Vanvik bestiller sjølv transport og sender faktura til DKS Rogaland

  • 12:00 - 13:00
    Austarheim skule40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:45
    Vats skule22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 12:00
    Vats skule22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Tu skule 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:25
    Tu skule 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lillesund skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Lillesund skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Risvoll skule41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Fister skule27 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Årdal skule30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fister til Årdal.

    Fister bestiller transport sjølv og sender faktura til DKS Rogaland

Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 27. april. 2020
  • Nesflaten skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nesflaten skule16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Jelsa oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Jelsa oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Hjelmeland skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Hjelmeland skule 30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:30 - 13:30
    Hjelmeland skule 28 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Austarheim skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Austarheim skule26 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Austarheim skule23 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Ølen vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Austarheim skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Austarheim skule14 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Austarheim skule14 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Ølen vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Dirdal skole35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Austarheim skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Austarheim skule14 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Austarheim skule14 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Austrheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Åkrehamn vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Austrheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SMED FOR EIN DAGKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Bergeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Austrheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Austrheim skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 11. mai. 2020
  • KFskolen-Jørpeland
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Nordre Strand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Nordre Strand skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:30 - 13:30
    Nordre Strand skole20 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • KFskolen-Jørpeland
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    KFskolen-Jørpeland17 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:30 - 13:30
    KFskolen-Jørpeland17 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Fister skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Fister skule17 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 10:55 - 12:55
    Fister skule24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Marvik skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Marvik skule12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Orre skule68 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Årdal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Årdal skule14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Årdal skule22 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ROGADANSKunstarter i samspill
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Ølen vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bore skule137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Bore skule137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Skåredalen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Flerbrukshallen skal brukes til eventuelle eksamener 26. og 27. mai. Trenger å bytte til nye datoer. 
    ​​​​​​​Utøver kan spille for hele skolen 28/5, men det er siste utvei. Lillesund kan ikke bytte (20/11).

Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Skåredalen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Skåredalen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Bore skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

  • 11:00 - 12:00
    Bore skule12 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi hver klasse i to, maks 15 elever.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Skåredalen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Orre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Orre skule97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Orre skule20 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Saltveit skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Saltveit skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Dirdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Dirdal skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Dirdal skole12 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Sand skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 11:05
    Sand skule16 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:25 - 13:25
    Sand skule17 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Utsira skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    onsdag

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Oltedal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Sand skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 11:05
    Sand skule16 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:15 - 13:15
    Sand skule12 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Vinjar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Vinjar skule15 deltakere: 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Vinjar skule15 deltakere: 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Orstad skule117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Orstad skule14 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi 4. klassen i to.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Brakahaug skole 89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Brakahaug skole 89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Vinjar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Vinjar skule15 deltakere: 1. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Vinjar skule10 deltakere: 3. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Winsor BlueVisuell kunst
  • Varighet: 60 + 90 min
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Orstad skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Orstad skule14 deltakere: 4. trinn

    På verkstedet deler vi 4. klassen i to.

Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Erfjord skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Erfjord skule18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

  • 11:00 - 13:00
    Erfjord skule19 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FargevilleVisuell kunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Vanvik skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Vanvik skule4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Programlengde: 
    3 timer 4. trinn og
    ​​​​​​​2 timer 1. - 3. trinn

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter